RADYU

Yaşar Üniversitesi Radyosu

Current track

Title

Artist


NE HABER

6 Mayıs 2022

Sahte kimlikle başkasının arsasını satmak mümkün mü? Uçaktaki acil çıkış kapısını keşke kullanmasaydı denilecek yolcu, Mars’taki ürkütücü deprem süresi, çaldıkları arabanın yedek lastiğini yakıt alımı için kullanan hırsızlar ve daha fazlası. Emir Salih Babamgül’ün hazırlayıp sunduğu Ne Haber’in yeni bölümü her cuma 10.00’da; tekrarı her pazartesi 20.00’de radYU’da. Ne Haber’in diğer bölümlerini dinlemek için tıklayınız.

Bu bölümde Örümcek Adam Eve Dönüş Filmini 292 kez izleyen adam, 5321 esnafı SEO vaadiyle dolandıran çete, oyuncu olmak isteyen kişiyi 700bin lira dolandıran sahte ajans ve daha fazlası. Emir Salih Babamgül’ün hazırlayıp sunduğu Ne Haber’in yeni bölümü her cuma 10.00’da; tekrarı her pazartesi 20.00’de radYU’da. Ne Haber’in diğer bölümlerini dinlemek için tıklayınız.

Bu bölümde yanlış binayı yıkan operatör, evleri karıştıran seri katil, yanlış okunan reçete ve daha fazlası. Emir Salih Babamgül’ün hazırlayıp sunduğu Ne Haber’in yeni bölümü her cuma 10.00’da; tekrarı her pazartesi 20.00’de radYU’da. Ne Haber’in diğer bölümlerini dinlemek için tıklayınız.

Havayı temizleyebilen maske tasarımlı kulaklık. iOS ve Android’de yazılımsal açık, bankanın yazılım açığı sayesinde hesaplarına 16 milyar lira aktaran kardeşler. Londra’da GPS takılan çöplerin son durağı. Emir Salih Babamgül’ün hazırlayıp sunduğu Ne Haber’in yeni bölümü her cuma 10.00’da; tekrarı her pazartesi 20.00’de radYU’da. Ne Haber’in diğer bölümlerini dinlemek için tıklayınız.  

Köpek sevgisi insan sağlığına nasıl iyi geliyor? Karıncaların kanserli hücre teşhisi. Evlenmek için şehirdeki reklam panolarına ilan veren adam. Emir Salih Babamgül’ün hazırlayıp sunduğu Ne Haber’in yeni bölümü her cuma 10.00’da; tekrarı her pazartesi 20.00’de radYU’da. Ne Haber’in diğer bölümlerini dinlemek için tıklayınız.

Dünyanın en büyük uçağının hurda oluşu. Rus kedilerinin yarışmalardan men edilmesi, safra kesesinden çıkabilecek taş rekoru. Tanınmaması için çaldığı köpeği boyayan kişi ve girdiği evin bahçesine bir hatıra bırakan hırsız. Emir Salih Babamgül’ün hazırlayıp sunduğu Ne Haber’in yeni bölümü her cuma 10.00’da; tekrarı her pazartesi 20.00’de radYU’da. Ne Haber’in diğer bölümlerini dinlemek için tıklayınız.

Kardan araba defilesi, Tongo’da fiber kabloların zarar görmesi, insan aklını okuyabilen robotlar, tetris oynamanın zihinsel sağlığa etkisi ve daha fazlası. Emir Salih Babamgül’ün hazırlayıp sunduğu Ne Haber’in yeni bölümü her cuma 10.00’da; tekrarı her pazartesi 20.00’de radYU’da. Ne Haber’in diğer bölümlerini dinlemek için tıklayınız.

Tesla araçların güvenlik açığı, kale gezisinde definecilerin çukuruna düşen kadın, oyun şirketlerinin tam zamanlı çalışma ısrarı, yol arazisinden geçtiği için duvar ören adam ve 25 yıl önce oynadığı filmden hala para kazanan eski aktör yeni dijital pazarlamacı ve daha fazlası. Emir Salih Babamgül’ün hazırlayıp sunduğu Ne Haber’in yeni bölümü her perşembe 15.00’te; tekrarı her cuma […]

24 Aralık 2021

Bu bölümde, havacılık mühendisleri ve beyin cerrahları herkesten zeki mi? Oturan Boğa’nın torununun oğlu, kimsesiz cenazeye sahip çıkanlar, ATM’den para çekmenin yeni kreasyonu ve daha fazlası. Emir Salih Babamgül’ün hazırlayıp sunduğu Ne Haber’in yeni bölümü her perşembe 15.00’te; tekrarı her cuma 20.00’de radYU’da. Ne Haber’in diğer bölümlerini dinlemek için tıklayınız.    

Emir Salih Babamgül’ün hazırlayıp sunduğu Ne Haber’in yeni bölümü her perşembe 15.00’te; tekrarı her cuma 20.00’de radYU’da. Ne Haber’in diğer bölümlerini dinlemek için tıklayınız.