RADYU

Yaşar Üniversitesi Radyosu

Current track

Title

Artist


MÜZİK EKSPRESİ

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Müzik Ekspresi’nde “Müzik Yolcuları” adını verdiğimiz bu konseptte ilk konuğumuz İlayda Gün, sahne adıyla Visora. İlayda ile müziğe başlama öyküsü, esinlendiği ve idol aldığı sanatçılar ve şarkılarının hikayelerini konuştuk.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Ahmet Ulaş Kuru’nun enerjik sunumuyla bu bölümde dinledikçe mutluluğunuzu artıracak bazı şarkılardan bahsediyor ve onları dinliyoruz.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Müzik Ekspresi’nin bu bölümünde programın sunucusu Ahmet Ulaş Kuru ile birlikte, Oscar ödülleri yeni sahiplerini bulmuşken en iyi özgün müzik ödülü alan parçaları ve hikayelerini dinliyoruz.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Müzik Ekspresi’nin bu bölümünde, Afrika’nın renkli ve çeşitli ritimlerinin popla buluştuğu bir harman olan Afrobeats örneklerini dinliyoruz.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Müzik Ekspresi’nin bu bölümünde 14 Şubat 2024 Sevgililer Günü’ne özel seçilmiş şarkılarla tüm sevenlerin gününü kutluyoruz.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Programın sunucusu Ahmet Ulaş Kuru, bu bölümde müziğe farklı bir bakış açısı getiren, adeta tüm vücudunu bir enstrüman gibi kullanan Bobby McFerrin’i bizlere anlatıyor.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Programın sunucusu Ahmet Ulaş Kuru, bu bölümde bizi 60’lı yıllara götürüyor, en çok satılan albümlerde yer alan parçalardan örnekler sunuyor ve hikayelerini bizlerle paylaşıyor.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Programın sunucusu Ahmet Ulaş Kuru, bu bölümde Punk Rock türünü ele alıyor ve en seçkin örnekleri bizlere sunuyor.

Yaşar Üniversitesi’nin tüm programlarına erişmek için tıklayın.⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Programın sunucusu Ahmet Ulaş Kuru, bu bölümde 2024’e girerken bizlere dönemlerinin en çok dinlenen ve sevilen Christmas parçalarından bir derleme sunuyor. Tüm dinleyicilerimize sağlıklı ve mutlu bir yıl dileriz.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Programın sunucusu Ahmet Ulaş Kuru, bu bölümde 80’li yıllarda Dünya listelerinde zirveye ulaşmış, en çok satılan albümlerde yer alan parçalardan örnekler sunuyor ve hikayelerini bizlerle paylaşıyor.