RADYU

Yaşar Üniversitesi Radyosu

Current track

Title

Artist


MÜZİK EKSPRESİ

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Programın sunucusu Ahmet Ulaş Kuru, bu bölümde Blues müzik türünü anlatıyor ve kült eserlerden örnekler sunuyor.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Programın sunucusu Ahmet Ulaş Kuru, bu bölümde Soul müzik türünün başlangıcını, dönemlere göre gelişimini, efsanevi soul sanatçılarını konu alıyor ve önemli sanatçıların eserlerini bizlerle buluşturuyor.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Programın sunucusu Ahmet Ulaş Kuru, 2023 yaz mevsimini geride bırakırken bu bölümde karşımıza son birkaç yılın en çok dinlenen yaz şarkılarıyla çıkıyor.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Programın sunucusu Ahmet Ulaş Kuru, bu bölümde popüler oyunlarda yer alan en sevilen oyun müziklerini konu alıyor.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Programın sunucusu Ahmet Ulaş Kuru, bu bölümde yakın zamanda kaybettiğimiz sevilen sanatçı Erkin Koray’ı anıp, bölümü ona atfediyor.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Ahmet Ulaş Kuru’nun sunumuyla gerçekleşen Müzik Ekspresi’nin bu bölümünde rock müzik efsanelerini konu alıyor, en sevilen eserleri dinliyoruz.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Ahmet Ulaş Kuru’nun sunumuyla gerçekleşen Müzik Ekspresi’nin bu bölümünde 90’lara doğru yolculuğa çıkıyoruz.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Ahmet Ulaş Kuru’nun sunumuyla gerçekleşen Müzik Ekspresi’nin bu bölümünde en sevilen film müzikleri bizlerle buluşuyor.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Programın sunucusu Ahmet Ulaş Kuru, bu bölümde yakın zamanda kaybettiğimiz sevilen sanatçı Özkan Uğur’u anıp bölümü ona atfediyor.

Yaşar Üniversitesi’ni Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın. Ahmet Ulaş Kuru’nun sunduğu, Yaşar Üniversitesi Radyosu’nda canlı yayınlanan Müzik Ekspresi’nin bu bölümünde temposu düşük, caza yatkın bir tür olan Easy Listening’i konu alıyoruz. Easy Listening’in anlamı ne? Alt türleri neler ve bu türde eserler kazandırmış sanatçılar kimler? Hepsi bu bölümde…