RADYU

Yaşar Üniversitesi Radyosu

Current track

Title

Artist


ASİST

Taylan Dündar ve daimi konuklar Umut Pamuk ve Caner Bulut, özellikle basketbolda haftanın öne çıkan gelişmelerini konuşuyor. A Milli Basketbol Takımımızın olimpiyatlara katılamayışının nedenleri, Rakiplerimizin performansları, NBA’de finalin adı belli oldu, Göze çarpan transferler, Wimbledon fikstürü, Euro 2020 yarı finalleri ve daha fazlası… Asist’in diğer bölümlerini dinlemek için tıklayınız.

Taylan Dündar ve daimi konuklar Umut Pamuk ve Caner Bulut, özellikle basketbolda haftanın öne çıkan gelişmelerini konuşuyor. 30 yılın ardından yuvaya dönen Obradovic, Bir efsanenin vedası: Vasillis Spanoulis, Shane Larkin’in sakatlığı, Transfer haberleri, NBA PlayOffları ve daha fazlası… Asist’in diğer bölümlerini dinlemek için tıklayınız.

Taylan Dündar ve daimi konuklar Umut Pamuk ve Caner Bulut, özellikle basketbolda haftanın öne çıkan gelişmelerini konuşuyor. Fenerbahçe Beko’nun transferleri, Yılın koçu Ergin Ataman, A Milli Basketbol Takımı’nın yapısı ve hazırlık maçları, NBA Doğu-Batı Konferansı finalleri tahminleri, Euro 2020’ye veda eden A Milli Futbol Takımı’nda fatura kime kesilmeli? Asist’in diğer bölümlerini dinlemek için tıklayınız.  

Taylan Dündar ve daimi konuklar Umut Pamuk ve Caner Bulut, özellikle basketbolda haftanın öne çıkan gelişmelerini konuşuyor. Bu bölümde, NBA Playoff Serisinde son durum, Almanya ve İtalya Basketbol Ligi şampiyonları, Djokovic’in Roland Garros şampiyonluğunda veganlığın etkisi, A Milli futbol takımının İtalya hüsranı… Asist’in diğer bölümlerini dinlemek için tıklayınız.

Taylan Dündar ve daimi konuklar Umut Pamuk ve Caner Bulut, özellikle basketbolda haftanın öne çıkan gelişmelerini konuşuyor. Bu bölümde, Basketbol Milli Takımının aday kadrosunu 12 kişiye indirmenin zorluğu, Şampiyon Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko’nun gelecek yıl planlaması, Olimpiyatların eleme yapısı, NBA MPV’si Jokic, Obradovic’in dönüşü, NBA sezon değerlendirmesi… Asist her çarşamba 11.00’de radYU’da. Asist’in diğer bölümlerini […]

Taylan Dündar ve daimi konuklar Umut Pamuk ve Caner Bulut, özellikle basketbolda haftanın öne çıkan gelişmelerini konuşuyor. Bu bölümde, Anadolu Efes’in Final Four maçları, Larkin-Ataman gerginliği ve sonrasında gelen tarihi EuroLeague zaferi, Ergin Ataman’ın NBA planları, ING Basketbol Süper Ligi final serisi ve NBA Playoff maçları değerlendirmesi… Asist her çarşamba 11.00’de radYU’da. Asist’in diğer bölümlerini […]